• Chceš se naučit hrát na cello?
 • Chceš se posunout na vyšší hráčskou úroveň?
 • Chceš si hraní hlavně užívat a přestat se stresovat?
 • Hledáš nový přístup a motivaci?

Výuce hry na violoncello se věnuju už víc než 10 let. Jak ve školách, tak v rámci soukromých lekcí mi ale vždycky chyběla efektivita a přesah

 • Ztráta času a demotivace způsobené dojížděním
  u žáků i lektorů
 • Neschopnost samostatné přípravy
  kvůli nedostatečnému porozumění látky
 • Stres a nízké sebevědomí
  způsobené malou časovou dotací pro práci na mentálním nastavení, prožitku z hudby a přesahu

...to jsou běžné problémy klasické výuky. Proto jsem se rozhodla začít s lekcemi v novém formátu. 

Online výuka může mít spoustu nevýhod, ale má taky nesmírný potenciál. Možnost kombinace online lekcí a lekcí naživo je pro spoustu studentů ideální. Navíc díky jedinečné knihovně tréninků už nebudeš odkázaná jen na lektora a jeho know-how. Určíte si sami intenzitu a tempo svého vzdělání tak, aby jste si ho opravdu užívali. 

Co nabízím?

Online lekce

Už nemusíte trávit čas dojížděním, už nemusíte vybírat lektora podle lokality. Využijte kompletně, nebo kombinovaně možnost online lekcí přes aplikaci Zoom.

Naživo

Pokud jste z Prahy, nebo můžete do Prahy dojíždět, využijte možnost lekcí naživo. Tyto lekce jsou na 90 minut a jsou ideální, pokud začínáte, nebo chcete pracovat opravdu efektivně.

Knihovnu tréninků

Technika je potřeba, ale díky knihovně tréninků už nemusíte trávit velkou část lekce teorií a vysvětlováním. Cokoli vám nebude jasné, nejdete v knihovně.

45 min - 90 min

Zvolte si časovou variantu, která vám nejvíc vyhovuje. Můžete zažít krátkou ochutnávku, nebo si užít dostatek času na detailní práci.

Poznámky z lekce

Nemusíte se bát, že byste zapomněli, co jste se na lekci naučili. Z každé hodiny pro vás vytvořím soubor poznámek, ke kterým se můžete samostatně vracet.

Úpravu not

Technická cvičení na míru, úprava vašich oblíbených písniček, výběr skladeb přesně podle vašich potřeb a přání.