• Chceš se naučit hrát na cello?
 • Chceš se posunout na vyšší hráčskou úroveň?
 • Chceš si hraní hlavně užívat a přestat se stresovat?
 • Hledáš nový přístup a motivaci?

Výuce hry na violoncello se věnuju už víc než 10 let. Jak ve školách, tak v rámci soukromých lekcí mi ale vždycky chyběla efektivita a přesah

 • Ztráta času a demotivace způsobené dojížděním
  u žáků i lektorů
 • Neschopnost samostatné přípravy
  kvůli nedostatečnému porozumění látky
 • Stres a nízké sebevědomí
  způsobené malou časovou dotací pro práci na mentálním nastavení, prožitku z hudby a přesahu

...to jsou běžné problémy klasické výuky. Proto jsem se rozhodla začít s lekcemi v novém formátu. 

Online výuka může mít spoustu nevýhod, ale má taky nesmírný potenciál. Možnost kombinace online lekcí a lekcí naživo je pro spoustu studentů ideální. Navíc díky jedinečné knihovně tréninků už nebudeš odkázaná jen na lektora a jeho know-how. Urči si sama intenzitu a tempo svého vzdělání tak, aby sis ho opravdu užívala. 

Co nabízím?

Online lekce

Už nemusíš trávit čas dojížděním, už nemusíš vybírat lektora podle lokality. Využij kompletně, nebo kombinovaně možnost online lekcí přes aplikaci Zoom.

Naživo

Pokud jsi z Prahy, nebo můžeš do Prahy dojíždět, využij možnost lekcí naživo. Tyto lekce jsou na 90 minut a jsou ideální, pokud začínáš, nebo chceš pracovat opravdu efektivně.

Knihovnu tréninků

Technika je potřeba, ale díky knihovně tréninků už nemusíš trávit velkou část lekce teorií a vysvětlováním. Cokoli Ti nebude jasné, nejdeš v knihovně.

45 min - 90 min

Zvol si časovou variantu, která Tobě nejvíc vyhovuje. Můžeš zažít krátkou ochutnávku, nebo si užít dostatek času na detailní práci.

Poznámky z lekce

Nemusíš se bát, že bys zapomněla, co ses na lekci naučila. Z každé hodiny pro Tebe vytvořím soubor poznámek, ke kterým se můžeš samostatně vracet.

Úpravu not

Technická cvičení na míru, úprava Tvých oblíbených písniček, výběr skladeb přesně podle Tvých potřeb a přání.