Hledáš prostor, kde bys mohl/a svobodně tvořit a bezpečně budovat svoje sebevědomí?

 

Přidej se do facebookové skupiny hej, hrej !

Skupina je pro všechny hudebníky, kteří chtějí zlepšit sebevyjádření, hledají podporu pro svoji tvorbu a chtějí sdílet svoji cestu k divokosti.

Najdeš mě i na instagramu

nebo na youtube

A nebo mi napiš přímo tady...

Tvoje osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení Tvého dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Kontaktní údaje

Kateřina Jagla
Na Hlinách 555/17, Praha 182 00
tel.: 728 894 325
 e-mail: katka.cello@katerinajagla.cz

O mně

Jsem cellistka, hudební mentorka a terapeutka metody RUŠ.

Klasické hudební vzdělání, které jsem získala na Janáčkově akademii v Brně, mě inspirovalo k detailní práci na technice a k rozšiřování mého klasického repertoáru. Za dob studií jsem získala nespočet hráčských zkušeností ať už jako sólistka, členka orchestru, nebo komorní hráčka (Česká Filharmonie, PKF, Moravská filharmonie Olomouc, Trio noc Colore). A mimo klasickou hudbu jsem měla možnost spolupracovat i s několika kapelami (Republic of Two, Dirty Old Dogs).

Akademický svět a hudební scéna obecně mě ale dlouho připadali jako velmi nehostinné prostředí, proto se rozhodla hledat vlastní cestu, jak se při tvoření plně ponořit do flow, objevit svůj potenciál a jak se vymanit ze svazujícího strachu – udělat chybu. Mojí vášní je probouzet v hudebnicích/hudebnících (profesionálních i těch volnčasových) divokost a nespoutanost.

Nyní se věnuji hlavně individuálnímu mentoringu, přednáškám a tvorbě on-line koučovacích programů pro hudebníce a hudebníky všech úrovní.

Kateřina Jagla