Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chceš divoký dárek?

Divokost je přirozená součást naší osobnosti, ale to neznamená, že ji umíme využívat…že ji umíme žít.

Proto jsem pro Tebe připravila Deník divokosti. Ten Ti pomůže pochopit, kde se Tvoje divokost schovává, jak je spojená s hudbou a navede Tě, jak s ní v každodennosti pracovat.

Co v deníku najdeš?

5x téma

k zamyšlení, k zastavení. Všechna jsou velmi jednoduchá na pochopení hlavou, ale někdy můžou být trochu složitější pro zařazení do života.

5x praktické cvičení

Nejsou to jen další motivační věty, které necháš projít jedním uchem dovnitř a druhým ven. Tento deník je o (každodenní) praxi a o tom, jak ji prožívat.

Volné pracovní listy

Do nich si hned můžeš zapisovat svoje poznámky a každodenní pokroky. Zároveň si můžeš užívat jednotný design a tím podpořit svůj záměr.

Jsem cellistka, která zdivočela a zběhla z akademických kruhů.

Po dlouhé cestě studování a hledání jsem si konečně uvědomila, že ke štěstí mi stačí jen moje cello, looper a můj hlas.

Miluju, že hudbou oživuju emoce a přibližuju se tak sama sobě…své podstatě. Pochopila jsem, že ke svobodnému vyjadřování je potřeba všechno pustit a zdivočet. A proto jsem založila projekty Hej, hrejHudbou k sebevědomí a divokosti. Oba mají za cíl pomáhat kreativním lidem najít skrz hudbu svobodu k sebevyjádření a odvahu být vidět.

Dovol si zdivočet taky. Připravila jsem pro tebe dárek, který Tě ke Tvojí divokosti navede. Nezůstavej jen u teorie, pojď do akce!

O mně

Jsem cellistka, která se zamilovala do zpěvu.

Klasické hudební vzdělání, které jsem získala na Janáčkově akademii v Brně, mě inspirovalo k detailní práci na technice a k rozšiřování mého klasického repertoáru. Za dob studií jsem získala nespočet hráčských zkušeností ať už jako sólistka, členka orchestru, nebo komorní hráčka (Česká Filharmonie, PKF, Moravská filharmonie Olomouc, Trio noc Colore). A mimo klasickou hudbu jsem měla možnost spolupracovat i s několika kapelami (Republic of Two, Dirty Old Dogs).

Akademický svět a hudební scéna obecně mě ale dlouho připadali jako velmi nehostinné prostředí, proto se rozhodla hledat vlastní cestu, jak se při tvoření plně ponořit do flow, objevit svůj potenciál a jak se vymanit ze svazujícího strachu – udělat chybu. Mojí vášní je probouzet v hudebnících (profesionálních i těch volnčasových) divokost a nespoutanost.

Nyní se věnuji vlastní tvorbě s cellem, hlasem a looperem a vytvářím on-line koučovací programy pro hudebníky.

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle mých zásad ochrany osobních údajů.

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Kateřina Jagla, na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vychází z české a evropské legislativy.