Relax a zároveň hluboká praxe na cestě k sebevědomí

Zvuková lázeň

Propoj se svou vnitřní hudbou...se svým hlasem, se svou jedinečností.

Tuto zvukovou lázeň jsem připravila hlavně pro hudebnice a kterativní ženy, které přes všechno učení a teorii ztratily kontakt samy se sebou a umění jim přestalo dávat smysl.

Je to skvělá a zároveň jemná praxe k poznání i prohloubení svého sebevědomí a stavu flow.

Zvukovou lázeň si užije každý, kdo touží po rozproudění svojí kreativity.

Co získáš?

2x video průvodce

V balíčku se zvukovou lázní získáš 2 videa. V prvním pochopíš záměr praxe přes teorii a ve druhém s Tebou posdílím tipy, jak a kde všude hledat svůj hlas, svoji hudbu...

Originální zvukovou lázeň

Skladbu jsem pro Tebe složila a nahrála sama s jasným záměrem: Zbavit se strachu z kritiky, objevit svoji jedinečnost, opustit posuzující myšlenky.

3x Divoká tapeta

Nechci, aby pro Tebe byla zvuková lázeň jenom jednorázovou záležitostí. A protože, co máme na očích, to žijem, vytvořila jsem pro Tebe 3 tapety do mobilu, které Tě budou inspirovat a pomůžou Ti s motivací

Doživotní aktualizace

Praxi zvukové lázně vnímám jako hodně léčivou a (co si budem povídat) i zábavnou 🙂 Proto chystám nahrávat další verze (s violoncellem, čistě vokální...). Ke všem verzím budeš mít automaticky přístup.

V čem Ti zvuková lázeň pomůže?

  • Objevíš svobodu v hudbě
  • Poznáš svoje bloky, které Ti brání svobodně tvořit
  • Postupně rozpustíš všechny Tvoje vnitřní omezující nastavení
    Strach z chyby, porovnávání, kritika, nízká sebedůvěra, stud...
  • Dostaneš se do flow
  • Napojíš se na svůj vnitřní zdroj kreativní síly

Co o lázni říkají

"Konecne jsem se dostala k vyzkouseni zvukove lazne. A je to bozi! Instrukce naprosto jasne (hlavne diky ukazce o ruznych moznosti zvuceni, diky za paradni pripravu, Katko). Po tech 10 minutach me prijemne brnelo/vibrovalo cele telo. Tez jsem si prisla na 2 zajimave aha momenty: Je pro me porad jeste tezke se zvukove projevovat (sevrene hrdlo) a furt me pronasleduje perfekcionismus - zde pri pocitu, ze zvucim falesne nabihal okamzite vnitrni kritik - ale nedala jsem mu sanci, dacanovi. Techniku si uzila i ma 3 mesicni dcera, ktera nestacila koukat, co to mama vyvadi :D"
"Až dnes jsem si dopřála meditaci i zvukovou lázeň Zvučela jsem jako mistr. Bylo to skvělé, uvolňující i naplňující. Budu se k tomu vracet. To je jasné. Díky"

...a jaký bude Tvůj zážitek?

Krok 1

Stáhni si jedinečnou zvukovou lázeň a podívej se na video průvodce.

Krok 2

Poslouchej. Medituj. Zpívej.

Krok 3

Nech doznít hudbu i pocity. Napiš pár vět, jaké to pro Tebe bylo. Budu moc ráda, když se mnou svůj zážitek posdílíš.

Kdo Tě zvukovou lázní provede?

Jsem cellistka, která se zamilovala do zpěvu.

Klasické hudební vzdělání, které jsem získala na Janáčkově akademii v Brně, mě inspirovalo k detailní práci na technice a k rozšiřování mého klasického repertoáru. Za dob studií jsem získala nespočet hráčských zkušeností ať už jako sólistka, členka orchestru, nebo komorní hráčka (Česká Filharmonie, PKF, Moravská filharmonie Olomouc, Trio noc Colore). A mimo klasickou hudbu jsem měla možnost spolupracovat i s několika kapelami (Republic of Two, Dirty Old Dogs).

Akademický svět a hudební scéna obecně mě ale dlouho připadali jako velmi nehostinné prostředí, proto se rozhodla hledat vlastní cestu, jak se při tvoření plně ponořit do flow, objevit svůj potenciál a jak se vymanit ze svazujícího strachu – udělat chybu. Mojí vášní je probouzet v hudebnicích/hudebnících (profesionálních i těch volnčasových) divokost a nespoutanost.

Nyní se věnuji vlastní tvorbě s cellem, hlasem a looperem a vytvářím on-line koučovací programy pro profesionální i volnočasové hudebníce.